Twój koszyk

Torebka z makramy - krok po kroku stworzysz modny dodatek na wiosnę!

Zastanawiasz się jak zrobić torebkę ze sznurka? Taką, która będzie pasowała do wielu wiosenno-letnich stylizacji, pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, a do tego będzie ekologiczna i jedyna w swoim rodzaju? Odpowiedzią jest torba z makramy, którą możesz zrobić samodzielnie w domu.

Wystarczy, że włączysz wybrany przez siebie tutorial z naszego bloga i makrama DIY stanie się ciekawym i rozwijającym zajęciem na kolejnych kilka godzin. Czy warto? Oczywiście! Nie zastanawiaj się, jeśli lubisz:

– Spędzać czas pożytecznie i inspirująco,

– Tworzyć ręcznie robione dodatki,

– Rozwijać swoje umiejętności manualne,

– Uczyć się nowych splotów makramowych,

– Używać lub wręczać oryginalne torebki ręcznie robione.

Makramowa torebka DIY – zrób ją „po swojemu”

Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie idealnego modelu torebki na wiosnę, to po prostu… zrób ją sama! A może szukasz dla kogoś wyjątkowego prezentu? Torba ze sznurka wpiszę się tutaj doskonale – nie ma bardziej wartościowego podarunku od tego robionego własnoręcznie! Makramowa torba to dodatek funkcjonalny i ponadczasowy, który zapewni świetny wygląd niezależnie od wieku!

Nasze dokładne tutoriale sprawią, że makrama nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Krok po kroku stworzysz torebkę makramową dopasowaną do Twoich potrzeb i gustu! Mamy dla Ciebie aż 4 wspaniałe tutoriale – włącz je wszystkie i wybierz dla siebie odpowiedni model torebki na wiosnę, którą wzbogacisz swoją lub czyjąś garderobę!

Marzy Ci się piękna i praktyczna torebka ze sznurka? Makrama to zajęcie, którego musisz spróbować, a wysokiej jakości sznurki, które są niezbędne do jej wykonania, znajdziesz w naszym sklepie – zapraszamy!

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Eko torba ze sznurka

Wzór został przygotowany przez Northernmacrame Hania

Ekologiczna torba

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Torba z grubego sznurka

Wzór został przygotowany przez Northernmacrame Hania

Prosta makramowa torba

Wzór został przygotowany przez Northernmacrame Hania