FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania 🙂

Numer listu przewozowego zostaje wysyłany automatycznie przez naszego przewoźnika InPost, w momencie, gdy kurier odbiera paczkę z zamówieniem. Jeśli informacja mailowa nie pojawiła się na mailu, który został podany w zamówieniu – prosimy o kontakt z nami 🙂

Nasz kurier odbiera paczki zazwyczaj około południa. Możemy więc zagwarantować, że gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 10 rano, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że paczka zostanie wysłana tego samego dnia! 🙂

Przypominamy, że aby przyspieszyć proces realizacji zamówienia, najlepiej skorzystać z płatności Przelewy24. W razie wybrania przelewu bankowego, zamówienie zacznie być realizowane, dopiero gdy wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Bardzo dbamy o to, aby materiały użyte podczas pakowania były ekologiczne. Zdarza się jednak, że pakujemy zamówienie w folię, ale wynika to z faktu, że to tworzywo pochodzi z wtórnego procesu pakowania. Wolimy je po raz kolejny wykorzystać niż wyrzucić 🙂

Jak najbardziej! Wystarczy, że podczas składania zamówienia, podasz dane firmy, a następnie w uwagach do zamówienia dodasz prośbę o wystawienie faktury proforma. Jak tylko odczytamy Twoją wiadomość, otrzymasz odpowiedni dokumentem w mailu.

Jak najbardziej! Sam sklep internetowy www.fabrykasznurka.pl obsługuje zamówienia na terenie Polski. Natomiast wystarczy do nas napisać wiadomość email z zamówieniem oraz danymi do wysyłki. Możemy nadać paczkę do całej Europy.

Każdy ze sznurków dostępny w naszej ofercie, może posłużyć do tworzenia makramowego kwietnika 🙂

Polecamy szczególnie przede wszystkim sznurki plecione (o grubości 3 oraz 5 mm), a także sznurki 3-PLY.

Naszym zdaniem najlepszym materiałem jest sznurek pleciony o grubości 5mm (sprawdzi się również cieńszy, ale wymaga wówczas większej precyzji i pracy). Sznurek pleciony można prać, co na pewno ułatwia utrzymanie firanek w odpowiedniej czystości.

Sznurek bawełniany skręcany pojedynczo nie posiada rdzenia. Ten materiał jest skręcony z bawełnianych nici i nie posiada poliestrowych domieszek.