Twój koszyk

Są takie dekoracje świąteczne, którymi nie sposób się nie zachwycić

 

O jakich dekoracjach świątecznych mowa? Oczywiście o takich, które są robione ręcznie, w domowym zaciszu lub w gronie bliskich osób i w które wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. To one robią ten magiczny klimat, na który czekamy cały rok. Jeśli więc świąteczne dekoracje diy to coś, na co na samą myśl zacierasz ręce, koniecznie włącz poniższe tutoriale, które zainspirują Cię do wykonania dekoracji świątecznych diy metodą makramy. A jeśli lubisz makramowe ozdoby tak bardzo, że obdarowujesz nimi wszystkich naokoło, koniecznie zabierz się za wykonanie makramowego anioła, który będzie zachwycającym prezentem świątecznym.

Makramowe pomysły na świąteczne ozdoby, które zrobisz w domu

Przygotowaliśmy oryginalne i urzekające pomysły na świąteczne dekoracje, które przypadną do gustu każdemu, a szczególnie tym osobom, które kochają rękodzieło. Makrama świąteczna z pewnością do nich należy. A gdy jeszcze możesz ją zrobić własnymi rękoma, to święta nabierają podwójnie magicznej mocy. Ozdoby świąteczne diy to nietuzinkowy pomysł na prezent. Jeśli interesuje Cię profesjonalny i dokładny tutorial makrama krok po kroku, dzięki któremu wyczarujesz genialną choinkę lub zjawiskowy wianek świąteczny, to jesteś w dobrym miejscu! Kliknij linki poniżej i bierz się do roboty!

Czas na dekoracje świąteczne? Zrób to sam! Wszystko, co potrzebujesz, by stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, znajduje się na naszej stronie www – zarówno tutoriale świąteczne, jak i niezbędne sznurki i akcesoria.

 

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Makramowe anioły

Wzór został przygotowany przez Anię z pracowni Odręcznie

Ozdoby świąteczne |warsztaty ONLINE|

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Choinka ze sznurka

Wzór został przygotowany przez Hanię z kanału YT Northernmacrame Hania

Świąteczny wianek

Wzór został przygotowany przez Hanię z kanału YT Northernmacrame Hania