Twój koszyk

Muzyka

Relaksacyjna muzyka do pracy nad rękodziełem

Muzyka jest dobra na wszystko! Jeśli się z tym zgadzasz i lubisz, kiedy miłe spokojne dźwięki towarzyszą ci w ciągu dnia niezależnie od tego, co robisz, to przygotowaliśmy dla ciebie coś specjalnego! Wyjątkowa muzyka poprawiająca koncentrację to, coś, co odmieni każdą czynność, jaką wykonujesz.

Playlista idealna do tworzenia rękodzieła!
Śpiew ptaków
Relaks w ogrodzie
Deszczowy dzień
Spacer nad morzem
Zimowy wieczór przy kominku
Dżungla
Letnia noc na łące
Odpoczynek nad strumieniem

Tworzenie makram bezapelacyjnie wymaga skupienia i koncentracji, dlatego by maksymalnie zatracić się w momencie wyplatania sznurków, włącz w tle np.:

  • Uspokajające odgłosy dżungli.

  • Relaksujący szum strumienia.

  • Kojące dźwięki palącego się drewna w kominku.

  • Przyjemny śpiew ptaków.

Muzyka na koncentrację, czyli nasza playlista z dźwiękami idealnymi do tworzenia rękodzieła, w tym wyplatania makram, sprawi, że praca twórcza będzie jeszcze bardziej relaksująca i efektywna.

Muzyka na skupienie pomoże ci stworzyć piękne dzieła z makramy

Potrzebujesz się skupić i szukasz sposobu na to, by odciąć się od niepotrzebnych myśli i maksymalnie zatracić w tym, co tworzysz? Odpowiedzią na tę potrzebę jest specjalna muzyka do koncentracji. Zostało udowodnione naukowo, że dźwięki, które pozytywnie wpływają na mózg, to między innymi, odgłosy natury.

Spokojna muzyka do pracy nad rękodziełem to sprawdzony i skuteczny sposób na to, by pokochać wyplatanie makram jeszcze bardziej i sprawić, by była to czynność niesamowicie odprężająca, uspokajająca i niezwykle przyjemna.

Jeśli nasza playlista z relaksacyjną muzyką do pracy nad rękodziełem już płynie z twoich głośników, to teraz czas na zrobienie niezbędnych zakupów w sklepie Fabryka Sznurka, w którym znajdziesz najlepsze materiały do makramy!