Twój koszyk

Makrama krok po kroku dla początkujących

Rozpocznij fantastyczną przygodę i wyplataj sznurki, które szybko zamienią się w piękne ozdoby makramowe. Umiejętność tę zdobędziesz, śledząc nasze tutoriale, na których pokazujemy jak wypleść prostą makramę krok po kroku. Możesz stworzyć zarówno makramy ścienne, które stworzą niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, jak i unikalne makramowe dodatki do stylizacji oraz zachwycające ozdoby do wnętrz. To, co potrzebujesz to: dobrej jakości sznurek do makram, czas, cierpliwość i dużo Twojego skupienia. Reszta robi się sama! Twoje palce szybko pojmą, jak prawidłowo wyplatać makramę.

Jeśli jesteś osobą, która lubi dodatki i dekoracje handmade oraz kreatywne spędzanie czasu to kurs makramy online jest dla Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych propozycji poniżej i stosując się do wskazówek zawartych w filmikach, w mig nauczysz się np. węzła żebrowego i płaskiego.

Naucz się pięknej sztuki, jaką jest artystyczne wyplatanie sznurków

Prosty kwietnik, torebka z makramy i inne boho dodatki

Co zyskasz, włączając nasze filmiki i stosując się do wskazówek zawartych w tutorialach? Twoją ścianę ozdobi zachwycająca makrama z koralikami lub kwietnik, dzięki któremu pomieszczenie będzie przytulne i nastrojowe. Ponadto Twoją garderobę zasili oryginalna torebka, która będzie świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Z kolei, makrama w stylu boho może stać się ciekawym
pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Jeśli makrama DIY od zawsze była czymś, czego chciałaś się nauczyć, to jesteś w dobrym miejscu. Nie zapomnij zaopatrzyć się w solidne i trwałe sznurki makramowe, które znajdziesz na naszej stronie www.

 

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Prosta makrama z koralikami

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Makrama w stylu boho dla początkujących

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik

Prosty kwietnik ze sznurka

Wzór został przygotowany przez TALA szydełkuje