Twój koszyk

Boho dekoracja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie

Lustra dekoracyjne tworzą niesamowity klimat wszędzie tam, gdzie tylko się znajdą. To akcent, obok którego mało kto przejdzie obojętnie. A jeśli dodatkowo jest to lustro makramowe diy, to z pewnością zachwyt będzie podwójny. Jeśli więc dekoracje do domu diy to coś, co Cię interesuje, czym się pasjonujesz lub chcesz sprawdzić się pierwszy raz w tego typu rękodziele, zapraszamy Cię na profesjonalny tutorial – makrama krok po kroku. Dzięki instruktażowi, który zawarty jest w filmie, stworzysz piękne lustro boho diy.


Dekoracje handmade zawsze były czymś, co zachwyca, tworzy niepowtarzalny klimat i może stanowić oryginalny pomysł na prezent. Makrama w domu to naprawdę nic trudnego! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie niezbędne sznurki i akcesoria i zarezerwujesz trochę czasu oraz cierpliwości.

Makrama w stylu boho to świetny pomysł na prezent

Nie od dziś wiadomo, że prezenty robione ręcznie, te prosto z serca i te, w które włożyło się dużo wysiłku i pracy, są najcenniejsze i robią na obdarowanym największe wrażenie. Lustro makrama może zatem stanowić ciekawą dekorację u Ciebie lub u osoby, którą darzysz sympatią i której chcesz podarować coś naprawdę wyjątkowego. Makrama i lustro diy to połączenie naprawdę zjawiskowe!

 

Poniżej udostępniamy trzy ciekawe propozycje, jak zrobić lustro boho metodą makramy, a wszystko, co będzie Ci potrzebne do jego wykonania, znajdziesz w naszym sklepie. Koniecznie spróbuj swoich sił i pochwal się efektem!

 

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂


Lustro z jutowego sznurka

Wzór został przygotowany przez Hanię z kanału YT Northernmacrame Hania

Makramowe lustro |warsztaty ONLINE|

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Boho lustro

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik