Twój koszyk

Prosta makrama na ścianę, a robi ogromne wrażenie!

Podoba Ci się makrama w stylu boho i  chciałabyś, aby zdobiła ściany Twojego salonu lub sypialni? Po prostu zrób ją sama, czyli DIY – prosta makrama na ścianę, która błyskawicznie urozmaici wystrój wnętrza! Skorzystaj z naszych bezpłatnych tutoriali, które krok po kroku pokażą Ci, jak stworzyć fantastyczną makramą na ścianę!

To, co wyróżnia nasze filmy instruktażowe to fakt, że każda makrama na ścianę wykonywana jest przez doświadczone rękodzielniczki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i przekazują wszystkie cenne wskazówki w sposób jasny i zrozumiały. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak zrobić makramę na ścianę, to zaufaj proponowanym przez nas tutorialom, a nim się obejrzysz, będziesz stała przed swoim dziełem i z dumą podziwiała efekty!

Makrama ścienna – znajdź tutorial dostosowany do Twoich umiejętności

Zawsze staramy się, by nasze filmy instruktażowe zadowalały zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane. Dlatego też w naszych wzorach znajdziesz proste makramy ścienne DIY, jak i te o bardziej skomplikowanych formach.

Sprawdź, który wzór do Ciebie przemówi! Gwarantujemy, że z każdego wyjdzie Ci przepiękna makrama na ścianę. Wzory są sprawdzone i polecane przez wiele rękodzielniczek. Jeśli poświęcisz swój wolny czas na artystyczne wyplatanie sznurków, to gwarantujemy, że każdy gość, który Cię odwiedzi, będzie pytał, skąd pochodzi ta fantastyczna makrama na ścianę. Tutorial, który wybierzesz, z pewnością zainspiruje Cię do dalszych makramowych przygód, a achom i ochom nie będzie końca!

Śledz zatem naszego bloga regularnie, a po trwałe i sprawdzone materiały do makramy udaj się do naszego sklepu Fabryka Sznurka!

Makrama w stylu boho

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik

Makrama na ścianę

Wzór został przygotowany przez Northernmacrame Hania

Warsztaty z plecenia makramy ściennej

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Prosta makrama na ścianę

Wzór został przygotowany przez  autorkę kanału YT TALA szydełkuje

Makrama ścienna ze sznurka plecionego - wzór 1

Wzór został przygotowany przez Adę z pracowni just_makrama

Makrama ścienna ze sznurka plecionego - wzór 2

Wzór został przygotowany przez Adę z pracowni just_makrama