Twój koszyk

Odkryj magiczne dekoracje świąteczne! Makrama wprowadzi cię w iście świąteczny nastrój!

Marzą ci się urzekające i jedyne w swoim rodzaju ozdoby świąteczne? Makrama będzie tutaj świetnym wyborem! Zainspiruj się naszymi tutorialami, dzięki którym stworzysz fantastyczne makramowe ozdoby choinkowe. Laska świąteczna, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli świąt bożonarodzeniowych, wspaniale ozdobi choinkę lub stroik świąteczny. Tego rodzaju własnoręcznie stworzona mini makrama może być też zaskakującym dodatkiem do świątecznego prezentu! Minimalistyczne makramowe ozdoby na choinkę błyskawicznie stworzą przytulny świąteczny nastrój.

Nasze bezpłatne, ale jakże cenne wskazówki, które znajdziesz w tutorialach, nauczą cię precyzyjnego wyplatania sznurków, dzięki któremu zyskasz niepowtarzalne ozdoby świąteczne z makramy!

Idealna okazja do wspólnie spędzonego czasu w gronie najbliższych i stworzenia przepięknych makramowych ozdób świątecznych

Makramowe ozdoby świąteczne udekorują twój dom nie tylko na święta! Proponowane przez nas tutoriale uczą artystycznego wyplatania sznurków, tworząc mini makramy, które z powodzeniem mogą zdobić dom przez cały rok! Wszystko, co musisz zrobić, to zaopatrzyć się w sznurki do makramy, zaprosić bliskie ci osoby do wspólnej pracy i zatracić się w rękodziele makramowym na resztę dnia lub wieczoru – wspólnie wykonane ozdoby nabiorą wyjątkowego znaczenia!

Mini makrama na cynamonie – pachnie i nastraja!

Święta Bożego Narodzenia to czas, który kojarzy się nie tylko z charakterystycznymi ozdobami, ale również z przecudownymi zapachami, prawda? Makrama na cynamonie to jedna z propozycji, którą znajdziesz w naszych tutorialach – koniecznie ją sprawdź, a twoje ozdoby choinkowe z makramy będą nie tylko zadowalać oko, ale i dostarczać niesamowitych wariacji zapachowych.

Makramowe ozdoby na choinkę to skuteczny sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu bożonarodzeniowego – skorzystaj z oferty naszego sklepu, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne materiały do makramy!

Ozdoby na cynamonie

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Laska świąteczna

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Dwustronny otulacz na kubek

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Wianek świąteczny

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Mini makrama na cynamonie

Wzór został przygotowany przez Ewę z pracowni Makramiarnia

Makramowa gwiazda

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Zaplecionka