Twój koszyk

Makrama DIY dla kreatywnych

Oryginalne akcenty modowe i coś dla domu

Zajęcie, jakim jest wyplatanie ze sznurka, daje mnóstwo możliwości. Możesz samodzielnie zrobić coś, co urozmaici i ozdobi wnętrze, jak i coś, co wzbogaci Twoją garderobę. Jak wyplatać makramę, by stworzyć unikatową i praktyczną rzecz dla siebie lub na prezent? Sprawdź proponowane przez nas tutoriale. Makrama dla zaawansowanych pozwoli Ci jeszcze bardziej rozwinąć swoje skrzydła w rękodziele i stworzyć coś wyjątkowo oryginalnego.

Makrama na szydełku to wyższy poziom wtajemniczenia, ale bez obaw! Dzięki tutorialom, które udostępniamy, szybko nauczysz się jak zrobić np. torebkę ze sznurka na szydełku lub plecak z makramy. A jeśli lubisz wyplatać dekoracje do domu DIY, to koniecznie wykonaj z nami makramowy abażur lub makatkę na ścianę z motywem monstery.

Precyzyjne wyplatanie makramy – krok po kroku. Staniesz się mistrzem wyplatania sznurków!

Marzy Ci się plecak, abażur lub torebka z makramy? – Krok po kroku nauczysz się jak robić te cudeńka, spędzając kreatywnie czas przy naszych tutorialach. Podejmij to twórcze wyzwanie i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami!

A jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości np. podczas uroczystego obiadu, wykonaj własnoręcznie makramowe obrączki na serwetki – z pewnością będą ciekawym tematem do rozmowy podczas posiłku!

Niezależnie od tego, co Cię najbardziej zaciekawiło – makramowa lampa, torebka, czy plecak, to pamiętaj, że wysokiej jakości sznurki do makram, które umożliwią Ci owocną pracę, znajdziesz w naszym sklepie!

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Mały plecak na szydełku

Wzór został przygotowany przez Renatę z kanału Amiflo

Mała torebka na szydełku

Wzór został przygotowany przez Renatę z kanału Amiflo

Makramowa obrączka na serwetkę

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Makramo-makatkę z liściem monstery

Wzór został przygotowany przez Magdę z kanału Magdalena Gryczka

Makramowa lampa wisząca

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni danaj