Twój koszyk

Makramy dla początkujących – wyplataj sznurki po mistrzowsku!

Interesuje Cię ciekawy pomysł na makramę DIY? Koniecznie sprawdź nasze propozycje. Podsuwamy Ci specjalne filmiki instruktażowe, nagrane przez osoby, dla których makrama to pasja. Wzory dla początkujących nie są skomplikowane, dzięki czemu poznasz podstawowe sploty i nauczysz się jak łączyć ze sobą różne wiązania.

Makrama dla początkujących, krok po kroku pokaże Ci jak stworzyć dodatki do domu, które są ładne i funkcjonalne. Co powiesz na kwietnik ze sznurka? Twoje rośliny będą prezentować się w nim doskonale! A może interesuje Cię tutorial, w którym makrama tworzy piękną dekorację ścienną? Lekcje w polecanych przez nas filmach instruktażowych są bezcenne – warto je dokładnie prześledzić i stosować się do zawartych w nich wskazówek, a Twój kunszt będzie coraz lepszy!

Makrama do domu – zrób to sam!

Chcesz szybko nauczyć się sztuki, jaką jest artystyczne wyplatanie sznurków? Makrama i wzory, jakie prezentujemy, są dla każdego! Zacznij od jednego z nich, a z czasem Twoje sploty będą wręcz doskonałe. To, co potrzebujesz to czas, cierpliwość, skupienie i odpowiednie sznurki, które sprawią, że praca nad makramą będzie samą przyjemnością.

Jak zrobić makramę i w jakie akcesoria się zaopatrzyć? Odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie www, gdzie udostępniamy łatwe wzory makramowe DIY oraz produkty niezbędne do wyplatania makram.

Dla początkujących szczególnie polecamy specjalny zestaw startowy. Znajdziesz go TUTAJ 🙂 

Jeśli potrzebujesz doradztwa, podpowiedzi i pomocy w doborze odpowiednich akcesoriów, nasz sklep służy pomocą! Zapraszamy do skorzystania z oferty!

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Makramowy kwietnik

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Makrama na profilu

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Ekologiczna torebka

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka

Kwietnik na profilu

Wzór został przygotowany przez Kamilę z pracowni Pani Sznurówka