Twój koszyk

Popularny łapacz snów inaczej

Czyli niebanalna makrama geometryczna

Łapacz snów z makramy to jeden z częściej wybieranych motywów. Jeśli również go lubisz, ale szukasz urozmaicenia, to mamy dla Ciebie 4 ciekawe tutoriale. Makrama geometryczna to minimalistyczny dodatek do dekoracji wnętrz, który jednocześnie dodaje pomieszczeniu lekkości i niebanalnego charakteru.

Jak wyplatać makramę? Wystarczy, że włączysz i prześledzisz proste tutoriale. Makrama DIY to idealne zajęcie na nachodzącą jesień i zimę. Zaopatrz się w sznurki do makram oraz potrzebne akcesoria z naszego sklepu i twórz ciekawe ozdoby ze sznurka na ścianę dla siebie lub na prezent.

Nowoczesne makramowe ozdoby DIY – 4 ciekawe inspiracje

Geometryczna makrama ścienna w postaci łapacza snów to powiew nowoczesności i świeżości. Możesz nie tylko wybrać wzór, który Ci odpowiada, ale też kolory sznurków, jakie lubisz. Prezentowane przez nas tutoriale, czyli makrama krok po kroku to propozycje dla osób, które rozpoczynają przygodę z artystycznym wyplataniem sznurków, jak i dla tych, które szukają inspiracji i nowych nieoczywistych wzorów.

Wyplatanie makramy krok po kroku ułatwi Ci nasza bogata oferta sznurków do makram – a jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, śmiało odezwij się do nas!

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Minimalistyczny łapacz snów DIY

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts

Makrama/ Łapacz snów z geometrycznym wzorem I

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Rencami Robione

Makrama/ Łapacz snów z geometrycznym wzorem II

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Rencami Robione

Makrama/ Łapacz snów z geometrycznym wzorem III

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Rencami Robione