Twój koszyk

Łapacz snów z makramy – jak zrobić tę wspaniałą ozdobę, która wniesie do wnętrza dobrą energię?

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić łapacz snów z makramy, który będzie niebywałą ozdobą wntrza, to nasze tutoriale służą pomocą! Bezsprzecznie makramowe łapacze snów będą w pomieszczeniu nie tylko atrakcyjną i oryginalną dekoracją, ale też wprowadzają niesamowitą aurę przytulności i magiczności.

Mały czy też duży łapacz snów z makramy to dobra energia, która jest odczuwalna zarówno w dzień, jak i w nocy. o swego rodzaju amulet, który zapewnia pozytywne sny i pozwala na ich lepsze zapamiętanie po przebudzeniu.

Rękodziełem, którym się pasjonujesz, jest artystyczna makrama? Łapacz snów to zdecydowanie jeden ze wzorów, na który koniecznie powinnaś zwrócić baczną uwagę! Do wyboru masz przeróżne odsłony łapacza snów z makramy – sprawdź nasze niezawodne wzory!

Makrama łapacz snów – jaki wzór wybrać?

Makramowe łapacze snów możesz wykonać z przeróżnymi dodatkami oraz w kolorach, jakie Ci odpowiadają. To, jaki wzór, wybrać, zależy od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z artystycznym wyplataniem sznurków, czy też już od jakiegoś czasu w Twoim życiu gości makrama. Łapacz snów dla początkujących jest zdecydowanie świetną zachętą do zrealizowania innych bardziej skomplikowanych wzorów.

Jeśli interesuje Cię duży łapacz snów z makramy w klasycznym stylu lub z charakterystycznymi piórkami to i takie propozycje znajdziesz w naszych tutorialach – koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi filmami, a z pewnością, któryś Cię zainspiruje.

Jeśli już zdecydowałaś, że to właśnie wyplatanie makramy zapełni Twój wolny czas,to koniecznie odwiedź nasz sklep Fabryka Sznurka, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne materiały do makramy.

Łapacz snów - makrama dla początkujących

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik

Duży łapacz snów w klasycznym stylu

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik

Warsztaty z plecenia łapacza snów

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts