Twój koszyk

Inspiracje ślubne – dodatki i dekoracje z makramy DIY

Makrama ślubna to świetny pomysł na unikatową dekorację. Zdecyduj się na makramowe ozdoby i dodatki, jeśli urządzasz wesele w stylu boho. Ale nie tylko wtedy, gdyż makrama ślubna jest na tyle uniwersalna, że świetnie wpasuje się do różnych stylów i aranżacji wnętrz.

W tym wpisie znajdziesz tutorial na makramę ślubną, która ozdobi salę weselną i olśni Twoich gości, czyli ozdobna ścianka ślubna DIY oraz instruktaż na temat tego, jak zrobić welon ślubny boho, który doda pannie młodej dziewczęcego uroku i zapewni zjawiskowy wygląd.

Zastanawiasz się, jak pleść makramy, by były solidne i estetyczne? Prześledź dokładnie filmy instruktażowe i powtarzaj po kolei poszczególne czynności, a satysfakcja, gdy już skończysz pracę nad makramą, będzie przeogromna!

Inspirująca makrama, czyli urokliwa ścianka ślubna

Zachwyca Cię makrama? Ścianka ślubna ze sznurków to w takim razie must have na Twoim weselu! Możesz zrobić ją na własną uroczystość lub podarować komuś w prezencie. Tutorial, który dodaliśmy, pokaże Ci, jak powstaje dekoracyjna makrama ścienna krok po kroku, byś mogła własnoręcznie w domowych warunkach stworzyć tę fantastyczną dekorację. Gwarantujemy, że urozmaici każdą salę weselną i sprawi, że zdjęcia na jej tle będą olśniewające!

Welon DIY – spraw sobie niezwykłą ozdobę ślubną do włosów!

Jak zrobić welon ślubny, który uatrakcyjni Twoją kreację i sprawi, że będziesz wyglądać elegancko, z klasą, a jednocześnie na luzie i z dziewczęcym powabem? Odpowiedzią jest makrama! Krok po kroku dodany przez nas tutorial zainspiruje Cię do wykonania zjawiskowego welonu ślubnego, który będzie prawdziwym hitem na Twoim ślubie! Pasuje tak samo do długich, jak i do krótkich włosów niezależnie od ich koloru!

Makrama ślubna – jak zrobić dodatki i dekoracje, które przetrwają naprawdę wiele? Wystarczy, że zaopatrzysz się w mocne sznurki do makram, które są dostępne w naszym sklepie online.

Jak zrobić ściankę ślubną z makramy? - część I

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Zosinkowo_handmade

Jak zrobić ściankę ślubną z makramy? - część II

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Zosinkowo_handmade

Jak zrobić ściankę ślubną z makramy? - część III

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni Zosinkowo_handmade

Makramowy welon ślubny

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni danaj