Jaki sznurek jest najlepszy?

Jeśli przeglądałeś już ofertę naszego sklepu, to dobrze wiesz, jak dużo sznurków można wykorzystać podczas plecenia makram! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy poniższą ściągę 🙂

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makramą, polecamy Ci szczególnie sznurek pleciony o grubości 5 mm.

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Do wykonania makramowego piórka, potrzebujesz sznurka, który możesz rozczesać. Idealnie do tego zadania, sprawdzi się sznurek skręcany pojedynczo (możesz użyć grubości 2, 3 lub 5 mm).

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Polecamy do makramowych firanek sznurek pleciony, ponieważ jest najłatwiejszy w utrzymaniu czystości. Możesz skorzystać z grubości 3 lub 5 mm, w zależności od tego jaki wzór zaprojektujesz.

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Każdy ze sznurków dostępny w naszej ofercie, może posłużyć do tworzenia makramowego kwietnika 🙂 Polecamy szczególnie przede wszystkim sznurki plecione (o grubości 3 oraz 5 mm), a także sznurki 3-PLY.

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Tego typu dekorację można stworzyć z każdego rodzaju sznurka, choć naszym zdaniem idealnie sprawdzą się skręcane pojedynczo o grubości 2 mm.

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Do wykonania tego typu projektu potrzebujesz sznurka, który charakteryzuje się największą wytrzymałością. Dlatego najlepszy sznurek do wyplecenia huśtawki/kołyski to 3-PLY (o grubości od 3 do 5 mm).

Sznurek znajdziesz TUTAJ

Pamiętaj, że...

Jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące sznurków – koniecznie się z nami skontaktuj! W naszym zespole pracują specjaliści od makram i chętnie Ci pomogą 🙂