Twój koszyk

Udekoruj pokój dziecięcymi marzeniami

Za każdym razem, gdy tęcza pojawia się na niebie, świat staje się dużo piękniejszy. Zachwycają się nią wszyscy niezależnie od wieku, ale przede wszystkim kochają ją dzieci! Spraw zatem, by kawałeczek nieba znalazł się w pokoju dziecka. W jaki sposób? Włączając jeden z proponowanych przez nas tutoriali, na którym powstaje piękna makrama krok po kroku. Usiądź wygodnie, przygotuj potrzebne akcesoria i zapleć sznurki w kształt tęczy, która rozpromieni każdy pochmurny dzień.

Tęcza z makramy będzie magicznym dodatkiem, który udekoruje i urozmaici wnętrze. Dodatkowo pobudzi wyobraźnię i sprawi, że pokój stanie się przytulnym, kreatywnym miejscem do zabawy i spędzania wolnego czasu. Oczywiście tego typu makrama boho nie jest zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych – makramowe ozdoby zrobią wrażenie również na osobach dorosłych – bo każdy ma w sobie ukryte dziecko!

Relaksujące zajęcie, które przynosi ciekawe efekty

Makrama DIY robiona w domowym zaciszu

Makrama – tęcza to ozdoba, którą możesz upiększyć swoje otoczenie lub podarować komuś bliskiemu. Prezenty ręcznie robione mają podwójną moc – są nie tylko starannie wykonane, ale też wkłada się w nie mnóstwo serca i zaangażowania. Jeśli więc szukasz prezentu dla dziecka, dekoracje do pokoju dziecięcego DIY będą świetnym pomysłem. Dobierz kolory według własnego uznania i stwórz makramową tęczę, która wywoła uśmiech na każdej buzi, niezależnie do wieku.

Wysokiej jakość sznurki do makramy czekają na Ciebie w naszym sklepie – zapraszamy więc na zakupy oraz po dużą dawkę inspiracji!

PS

Listę potrzebnych materiałów wraz z linkami, znajdziesz w opisach filmów 🙂

Makrama ścienna z tęczą

Wzór został przygotowany przez Adę z pracowni just_makrama

Makramowa tęcza

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts