Twój koszyk

Makrama DIY dla fanów roślin Piękny kwietnik ze sznurka w stylu boho

Lubisz dbać o rośliny nie tylko w kwestii ich pielęgnacji? Znasz kogoś, kto ma fioła na punkcie kwiatów i obficie się nimi otacza? W takim razie przyszedł czas na kwietnik DIY, który zrobisz dla siebie lub podarujesz w prezencie. Choć rośliny same w sobie są piękne, warto dodatkowo podkreślić ich atrakcyjność makramą w stylu boho. Jak zrobić kwietnik ze sznurka? Tego precyzyjnie nauczą Cię prezentowane przez nas tutoriale. Makrama na kwiaty jest nie tylko piękna, ale też praktyczna.

Kwietnik z makramy wiszący w pomieszczeniu zaakcentuje urok rośliny i dodatkowo stanie się oryginalnym elementem dekoracyjnym. Połącz pasję do rękodzieła z miłością do kwiatów i stwórz coś naprawdę niesamowitego! Kwietnik boho będzie Twoją dumą!

Praktyczne warsztaty makramowe w domu?

Włącz nasze tutoriale i szlifuj umiejętność wyplatania sznurków

Każdy prezentowany poniżej tutorial, czyli makrama krok po kroku jest pomocny zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Makramowy kwietnik w stylu boho będzie świetny do nauki oraz szlifowania swoich umiejętności. Makrama na doniczkę to fantastyczny pomysł na prezent DIY – poświęć trochę wolnego czasu, a osoba obdarowana będzie zachwycona Twoimi chęciami i umiejętnościami!

Zainteresował Cię kwietnik z makramy? Pod każdym filmem znajdziesz informacje na temat potrzebnych akcesoriów, by go wykonać – znajdziesz je w naszym sklepie. Zapraszamy!

Boho kwietnik

Wzór został przygotowany przez Kasię z pracowni Sznurecznik

Prosty kwietnik ze sznurka

Wzór został przygotowany przez Adę z pracowni just_makrama

Osłonka ze sznurka na szydełku

Wzór został przygotowany przez Renatę z kanału Amiflo

Warsztaty z plecenia makramowego kwietnika

Wzór został przygotowany przez Martę – autorkę bloga Marheri Crafts