Twój koszyk

Czy makrama i pokój dziecięcy to dobre połączenie? – sprawdź nasze propozycje!

Poniższych tutoriali makramowych absolutnie nie możesz przegapić! Są wyjątkowe i warte szczególnej uwagi, bo dotyczą najmłodszych! Makrama do pokoju dziecięcego to znakomity pomysł, który zrobi furorę zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i zabawowym!

Propozycja pierwsza to makrama do pokoju dziecka, która jest dekoracją i zabawką w jednym, czyli zachwycająco piękna huśtawka z makramy! Jeśli lubisz akcesoria dziecięce, które są ładne i jednocześnie zapewniają bezpieczną rozrywkę, to najlepsza będzie huśtawka! Makrama sprawdzi się tutaj wyśmienicie, ponieważ ze sznurków upleciesz najbardziej urokliwą huśtawkę dziecięcą, jaką kiedykolwiek widziałaś – wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek z naszego filmiku.

Propozycja druga to makrama do pokoju dziecięcego, która upiększy i urozmaicić wnętrze oraz nada mu magicznego charakteru. Makramowy anioł będzie zdobił, zaciekawiał i urozmaicał pokoik dziewczynki lub chłopca w zależności od wybranych kolorów sznurków. 

Duży anioł z makramy to totalny hit, który sprawdzi się w tak samo w pokoju niemowlaka, jak i starszego dziecka.  Zastanawiasz się, jak zrobić makramę na ścianę z motywem anioła? – włącz film instruktażowy, a wszystko będziesz miała jak na tacy!

Cenisz bezpieczne i praktyczne akcesoria niemowlęce? Zachwyci cię zawieszka do smoczka z makramy!

Makrama do smoczka jest nie tylko praktyczna i bezpieczna, ale też niezwykle urocza! To gadżet, dzięki któremu smoczek będzie zawsze pod ręką! Jesteś ciocią, babcią, przyjaciółką i szukasz oryginalnego prezentu dla niemowlaka? Zrób go sama! Zawieszka do smoczka z makramy będzie ciekawym gadżetem tak samo dla mamy, jak i dla maluszka!

Niezależnie od tego, co najbardziej cię urzekło – makramowa huśtawka, makrama do smoczka, czy anioł z makramy, to krok po kroku chętnie przeprowadzimy cię przez każdy etap pracy nad tymi pięknymi rękodziełami.

Nie zapomnij zaopatrzyć się w materiały do makram – pobierz gotową listę, którą znajdziesz pod każdym tutorialem i skorzystaj z oferty naszego sklepu online!

Makramowa huśtawka dla dziecka

Wzór został przygotowany przez Agnieszkę z pracowni danaj

Zawieszka do smoczka z makramy

Wzór został przygotowany przez Magdę z pracowni LoriArt

Duży anioł na ścianę

Wzór został przygotowany przez Natalię z pracowni 7 Splotów Świata